logo Technikum Łączności i Multimediów Cyfrowych w Szczecinie STRONA GŁÓWNA   PLAN LEKCJI   GALERIA   E-DZIENNIK   BAZA DYDAKTYCZNA   KONTAKT Ciekawe zdjęcia z Technikum Łączności i Multimediów Cyfrowych w SzczecinieCiekawe zdjęcia z Technikum Łączności i Multimediów Cyfrowych w Szczecinie
Finanse osobiste bez tajemnic

Zakończyliśmy projekt z "Finansów osobistych"

Przewidziane dwa miesiące na realizację projektu "Finanse osobiste bez tajemnic" upłynęły niespodziewanie szybko. Dnia 29 listopada 2013 roku młodzież i nauczyciele Zespołu Szkół Łączności wzięli udział w ostatnim wykładzie podsumowującym projekt z edukacji ekonomicznej. Na uroczystości nie zabrakło również Pana Bartosza Stolarczuka, Dyrektora Szkoły.

Pani prof. US Beata Świecka w trakcie swojego przemówienia m.in. podziękowała wszystkim za udział w wykładach i warsztatach oraz wyraziła nadzieję na wzrost zainteresowania zagadnieniami ekonomicznymi wśród uczestników projektu.

W ramach uroczystości podsumowania projektu zostały wręczone dyplomy uczestnictwa oraz wyróżnienia za wzorową frekwencję na warsztatach i wykładach następującym uczniom:

  • Natalii Narożnej z klasy 2Te,
  • Rafałowi Borysowi z klasy 2Tb,
  • Bartoszowi Bożedajkowi z klasy 3Tb,
  • Marcinowi Młotkiewiczowi z klasy 3Tb,
  • Dominikowi Mrożkowi z klasy 1Tb.

Najbardziej aktywnym uczestnikiem projektu okazał się

  • Jędrzej Owczarski z klasy 3Tb.

Wszyscy z niecierpliwością czekali na ogłoszenie wyników konkursu "Najlepszy uczestnik projektu". W konkursie oceniana była frekwencja, wyniki testów końcowych sprawdzających poziom zdobytej wiedzy i umiejętności oraz stopień aktywności na zajęciach.
Wśród nagród konkursowych znalazł się m.in. tablet, pozycje książkowe dotyczące zagadnień finansowych, program Mister Budget i wiele innych gadżetów.

Nie przyznano III miejsca w konkursie, natomiast II miejsce zajęli ex aequo: Daniel Rzepnikowski z klasy TIB oraz Szymon Radziwon z klasy TIIB.

Najlepszym uczestnikiem projektu okazał się Michał Stankiewicz, uczeń klasy 2Tb.

Zwieńczeniem przedsięwzięcia "Finanse osobiste bez tajemnic" było wspólne zdjęcie uczestników i realizatorów projektu.

Liczymy, że kolejne tego typu przedsięwzięcia realizowane przez naszą szkołę również okażą się sukcesem i dadzą wszystkim (zarówno uczestnikom jak i realizatorom) wiele satysfakcji.

Relacja: Izabela Szczęsna-Hajdas"Finanse osobiste bez tajemnic" projekt realizowany z Narodowym Bankiem Polskim w ramach programu edukacji ekonomicznej


Zespół Szkół Łączności, 71-080 Szczecin, ul. Ku Słońcu 27/30
Szczecin 2024-07-15 r.
tel.: 91-48-48-056, FAX: 91-48-56-039