STRONA GŁÓWNA   PLAN LEKCJI   E-DZIENNIK   BAZA DYDAKTYCZNA   KONTAKT
   Modyfikacja: 2020-01-02
Artykułów: 178
Autorów: 73
horoskop 2011   horoskop   horoskop   horoskop   horoskop   horoskop   horoskop   horoskop   horoskop   horoskop   horoskop   horoskop   horoskop   horoskop 2015
Strona główna SKD Gość ZSŁRóżneSportUroczystościWycieczkiZSŁ w prasieFelietony i recenzjeHoroskopy60-lecie ZSŁKonkursy i projekty
Witamy w dziale zawierającym artykuły opisujące wydarzenia z życia szkoły i nie tylko.
<strong>Don Bosco Cup 2015</strong>

Don Bosco Cup 2015

Dnia 11 lutego 2015 roku wzięliśmy udział w największym wydarzeniu piłkarskim w naszym regionie, jakim jest turniej Don Bosco Cup (najprawdopodobniej jedyny turniej na taką skalę w naszym mieście, organizowany dla szkół podstawowych, gimnazjów i szkół ponadgimnazjalnych przez Zespół Szkół Salezjańskich).

Zacznijmy od początku. O godzinie 7.50 spotkaliśmy się pod "Salezjanami". Nie każdy pamiętał o tym, by nastawić budzik na czas i nie zaspać na zbiórkę. Mimo wszystko zebrani i gotowi na pierwszy mecz zaczęliśmy się przebierać, by pokazać na boisku swoje umiejętności.

Pierwszy mecz rozegraliśmy o 8.30 z gospodarzami turnieju, którzy na pewno przewyższali nas zgraniem. Gdy wydawało nam się, że przełknęliśmy gorzki smak porażki i stanęliśmy mocno na nogach, przyszła kolejna porażka - tym razem z Policami. Mimo to nikt się nie zniechęcał, bo najważniejsza była dla nas dobra zabawa. Czas leciał i trwało odliczanie do kolejnego spotkania, w którym stanęliśmy oko w oko z zawodnikami z LO 14. Gra układała się, lecz brakowało nam tej "kropki nad i" w postaci zwycięskiego gola. Gdy nastąpił koniec meczu, na tablicy wyników ukazało się 0:0 - niby nic, ale choć jeden punkt ugrany na turnieju.

Kolejny mecz rozegraliśmy ze szkołą ze Zdrojów. Po gwizdku rozpoczynającym mecz ruszyliśmy do ataku, czasami zapominając o obronie, ale szybko uczyliśmy się na własnych błędach. Zmiana poganiała zmianę, jednak bez oczekiwanego efektu. Ostatnie kilka sekund spotkania, a nasz bramkarz dostał skrzydeł i po świetnym minięciu kilku przeciwników, podając do naszego napastnika, zdobyliśmy zwycięską bramkę na 1:0 ! Radość była ogromna, gdyż ujrzeliśmy światełko w tunelu na wyjście z grupy śmierci.

Ostatni mecz był naszą deską ratunku na kolejną rundę turnieju. ZSEE - nasz przeciwnik -zaczyna mecz, lecz szybko się gubią w swojej grze przez nasze agresywne granie. Na minutę przed końcem gry tracimy bramkę i ... uświadamiamy sobie, że ... to już koniec!!!

Podsumowując, grało się świetnie, atmosfera była niesamowita (w drużynie, jak i na trybunach). Musimy jednak odrobić tę lekcję i bardziej zmotywować się na przyszły rok, by "namieszać" trochę na tym turnieju. Sądzę, iż każdy chętnie tam wróci, jeśli nie jako gracz, to jako wspierający swoją Szkołę zawodnik - absolwent ZSŁ. Cały turniej na wielki plus, organizacja jak i klimat. Czekamy na przyszły rok!

Kamil Kucharczyk
Klasa IV Tc

Autor Kamil Kucharczyk () dotychczas napisał następujące artykuły
Don Bosco Cup 2015
Opublikowano: 2015-02-12
Dnia 11 lutego 2015 roku wzięliśmy udział w największym wydarzeniu piłkarskim w naszym regionie, jakim jest turniej Don Bosco Cup (najprawdopodobniej jedyny turniej na taką skalę w naszym mieście, organizowany dla szkół podstawowych, gimnazjów i szkół ponadgimnazjalnych przez Zespół Szkół Salezjańskich)...
Czytaj więcej...
Redakcja oraz autorzy artykułów

OPIEKUNOWIE SZKOLNEGO KOŁA DZIENNIKARSKIEGO

pani Izabela Szczęsna-Hajdas, pan Artur Łagodzki, pan Bartosz Stolarczuk

AUTORZY ARTYKUŁÓW

 (1 Te),  (And1),  (Bgf),  (Emil),  (Iri),  (Klasa 1Ta),  (Mikul),  (Redaktor SKD),  (SU TŁiMC),  (TŁiMC), Klasa 3Tc,  Artykuly w gazetach,  Baal (Baal), Tomasz Balul, Aleksandra Baranowska, Karol Bartczak, Agnieszka Bekas, Kamil Bielecki, Dawid Bis, Aleksandra Bujko, Nikola Cembrzyńska, Julia Ciepła, Marta Cygaro, Kacper Cywka, Remigiusz Drozdowski, Tomasz Drula, Natalia Faleńska, Nikola Hinkulak, Przemysław Jastrzębski, Wojciech Jung, artykuł klasowy, Natalia Kłosowska, Nagdalena Kmieć, Patryk Kocoń, Natalia Kołodziejczyk, Magdalena Krawczyk, Rafał Krukowski, Kamil Kucharczyk, Adrian Kuczyński, Małgorzata Kulczewska, Kacper Kusz, Oskar Kuśmierski, Barbara Lachowicka, Anita Laskowska, Tomasz Lebiedziewicz, Tomasz Lebiedziewicz , Michał Lewandowski (---), Tomasz Lipiński, Oskar Lisiński, Maciej Ładanek, Artur Łagodzki,  Łojson (Łojson), Adam Macios, Maciej Marczewski, Szymon Mariański, Maciej Matysiak, Jakub Michalski (KObi), Krzysztof Michalski, Robert Miecznik, Wróżbita Mikul, Ewelina Murawska, Bartłomiej Nawrolski, Patrycja Nojek, Małgorzata Nowak, Rafał Nowogórski, Ernest Osiak, Damian Panasiuk, Sandra Pożoga, Paweł Prajzendanc, Aleksandra Prusinowska, Patryk Przybyła, Anita Rolik, Filip Samborski, Lidia Skóra, Jakub Skuratowski, Hanna Sokołowska, Arseniusz Sorokin, Michał Stankiewicz, Kamil Stępień, Bartosz Stolarczuk (BartekS), Dariusz Sulikowski, Izabela Szczęsna-Hajdas, Elżbieta Szczupak, Mirosław Szewczyk, Mirosław Szewczyk, Aleksandra Szneider, Michał Taniukiewicz, Bożena Tęgowska, Damian Wach, Wojciech Węgier, Zuzanna Wiesion, Bartek Wiœniowski, Łukasz Wojciechowski, Artur Wołosewicz, Grzegorz Wójtowicz, Praca Zbiorowa, Paulina Zielińska, Maciej Zieliński, Karolina Zyśk, Grzegorz Żegliński, Małgorzata Żeleźnicka,


Technikum Łączności i Multimediów Cyfrowych w Szczecinie
71-080 Szczecin, ul. Ku Słońcu 27-30
Szczecin 2024-05-27 r.
tel.: 91-48-48-056, FAX: 91-48-56-039