STRONA GŁÓWNA   PLAN LEKCJI   E-DZIENNIK   BAZA DYDAKTYCZNA   KONTAKT
   Modyfikacja: 2020-01-02
Artykułów: 178
Autorów: 73
horoskop 2011   horoskop   horoskop   horoskop   horoskop   horoskop   horoskop   horoskop   horoskop   horoskop   horoskop   horoskop   horoskop   horoskop 2015
Strona główna SKD Gość ZSŁRóżneSportUroczystościWycieczkiZSŁ w prasieFelietony i recenzjeHoroskopy60-lecie ZSŁKonkursy i projekty
Witamy w dziale zawierającym artykuły opisujące wydarzenia z życia szkoły i nie tylko.

Wybory do Samorządu Uczniowskiego

   Dnia 30 września 2010 r. w Zespole Szkół Łączności odbyły się wybory do Samorządu Uczniowskiego, które wyłoniły nowe Prezydium na rok szkolny 2010/2011.

   Do Prezydium SU dostało się 15 osób z klas pierwszych, drugich oraz trzecich. Klasy czwarte są wyłączone z glosowania m.in. z powodu przygotowań do matury. Opiekunami prezydium, tak jak w zeszłym roku, zostały Panie: Aleksandra Batruch i Joanna Tyczkowska.

   Niestety, w tegorocznym Prezydium brakuje uczniów klas pierwszych, którzy mają prawo działać w samorządzie do klasy trzeciej. Natomiast uczniów klas trzecich jest aż sześciu, pomimo że to jest ich ostatni rok kadencji.

   Frekwencja w dniu wyborów miło zaskoczyła chyba wszystkie osoby związane wcześniej z samorządem, jak i całą społeczność szkolną. Przez wszystkie przerwy, na których były zbierane głosy, komisja miała pełne ręce roboty obsługując uczniów pragnących oddać glosy na swoich faworytów. Największą niespodziankę sprawiły klasy pierwsze oraz drugie, które całymi klasami potrafiły się ustawić w kolejce do urny.

   Prezydium Samorządu Uczniowskiego na rok szkolny 2010/2011 przygotowało wiele atrakcji, imprez i zabaw, na które już teraz serdecznie zapraszam. Mam nadzieję, że cała społeczność szkolna, mając na myśli uczniów oraz nauczycieli, pomoże nam swoją obecnością i zaangażowaniem stworzyć wspaniałą atmosferę w trakcie przygotowanych przez samorząd działań.

   Mam również przyjemność zaprosić wszystkich chętnych na najbliższą dyskotekę, która odbędzie się 27 października br. z okazji Halloween o godz. 17:00.

Bartłomiej Nawrolski
członek Prezydium SU
kl. 3TB

Autor Bartłomiej Nawrolski () dotychczas napisał następujące artykuły
Misie i inne pluszaki w ZSŁ
Misie i inne pluszaki w ZSŁ
Opublikowano: 2010-12-01
   Dnia 25.11.10 r. w Zespole Szkół Łączności obchodziliśmy Światowy Dzień Pluszowego Misia.
   Samorząd Uczniowski zorganizował na długiej przerwie przy pokoju nauczycielskim wybory, w których m.in. znalazły się kategorie takie jak najładniejszy, najprzytulniejszy miś, a także misio mini, gigant oraz misio po przejściach.
   Impreza cieszyła się dużym powodzeniem wśród u uczniów, nauczycieli oraz personelu szkolnego, który również próbował swoich sił w wybranych przez siebie kategoriach...
Czytaj więcej...
Wybory do Samorządu Uczniowskiego
Wybory do Samorządu Uczniowskiego
Opublikowano: 2010-10-20
   Dnia 30 września 2010 r. w Zespole Szkół Łączności odbyły się wybory do Samorządu Uczniowskiego, które wyłoniły nowe Prezydium na rok szkolny 2010/2011.
   Do Prezydium SU dostało się 15 osób z klas pierwszych, drugich oraz trzecich. Klasy czwarte są wyłączone z glosowania m.in. z powodu przygotowań do matury. Opiekunami prezydium, tak jak w zeszłym roku, zostały Panie: Aleksandra Batruch i Joanna Tyczkowska...
Czytaj więcej...
Redakcja oraz autorzy artykułów

OPIEKUNOWIE SZKOLNEGO KOŁA DZIENNIKARSKIEGO

pani Izabela Szczęsna-Hajdas, pan Artur Łagodzki, pan Bartosz Stolarczuk

AUTORZY ARTYKUŁÓW

 (1 Te),  (And1),  (Bgf),  (Emil),  (Iri),  (Klasa 1Ta),  (Mikul),  (Redaktor SKD),  (SU TŁiMC),  (TŁiMC), Klasa 3Tc,  Artykuly w gazetach,  Baal (Baal), Tomasz Balul, Aleksandra Baranowska, Karol Bartczak, Agnieszka Bekas, Kamil Bielecki, Dawid Bis, Aleksandra Bujko, Nikola Cembrzyńska, Julia Ciepła, Marta Cygaro, Kacper Cywka, Remigiusz Drozdowski, Tomasz Drula, Natalia Faleńska, Nikola Hinkulak, Przemysław Jastrzębski, Wojciech Jung, artykuł klasowy, Natalia Kłosowska, Nagdalena Kmieć, Patryk Kocoń, Natalia Kołodziejczyk, Magdalena Krawczyk, Rafał Krukowski, Kamil Kucharczyk, Adrian Kuczyński, Małgorzata Kulczewska, Kacper Kusz, Oskar Kuśmierski, Barbara Lachowicka, Anita Laskowska, Tomasz Lebiedziewicz , Tomasz Lebiedziewicz, Michał Lewandowski (---), Tomasz Lipiński, Oskar Lisiński, Maciej Ładanek, Artur Łagodzki,  Łojson (Łojson), Adam Macios, Maciej Marczewski, Szymon Mariański, Maciej Matysiak, Jakub Michalski (KObi), Krzysztof Michalski, Robert Miecznik, Wróżbita Mikul, Ewelina Murawska, Bartłomiej Nawrolski, Patrycja Nojek, Małgorzata Nowak, Rafał Nowogórski, Ernest Osiak, Damian Panasiuk, Sandra Pożoga, Paweł Prajzendanc, Aleksandra Prusinowska, Patryk Przybyła, Anita Rolik, Filip Samborski, Lidia Skóra, Jakub Skuratowski, Hanna Sokołowska, Arseniusz Sorokin, Michał Stankiewicz, Kamil Stępień, Bartosz Stolarczuk (BartekS), Dariusz Sulikowski, Izabela Szczęsna-Hajdas, Elżbieta Szczupak, Mirosław Szewczyk, Mirosław Szewczyk, Aleksandra Szneider, Michał Taniukiewicz, Bożena Tęgowska, Damian Wach, Wojciech Węgier, Zuzanna Wiesion, Bartek Wiœniowski, Łukasz Wojciechowski, Artur Wołosewicz, Grzegorz Wójtowicz, Praca Zbiorowa, Paulina Zielińska, Maciej Zieliński, Karolina Zyśk, Grzegorz Żegliński, Małgorzata Żeleźnicka,


Technikum Łączności i Multimediów Cyfrowych w Szczecinie
71-080 Szczecin, ul. Ku Słońcu 27-30
Szczecin 2024-07-15 r.
tel.: 91-48-48-056, FAX: 91-48-56-039