STRONA GŁÓWNA   PLAN LEKCJI   E-DZIENNIK   BAZA DYDAKTYCZNA   KONTAKT
   Modyfikacja: 2020-01-02
Artykułów: 178
Autorów: 73
horoskop 2011   horoskop   horoskop   horoskop   horoskop   horoskop   horoskop   horoskop   horoskop   horoskop   horoskop   horoskop   horoskop   horoskop 2015
Strona główna SKD Gość ZSŁRóżneSportUroczystościWycieczkiZSŁ w prasieFelietony i recenzjeHoroskopy60-lecie ZSŁKonkursy i projekty
Witamy w dziale zawierającym artykuły opisujące wydarzenia z życia szkoły i nie tylko.
<strong>TYDZIEŃ ŁĄCZNOŚCIOWCA 2016 - opinie uczniów ZSŁ</strong>

TYDZIEŃ ŁĄCZNOŚCIOWCA 2016 - opinie uczniów ZSŁ

Słowem wstępu

Opiekunowie Szkolnego Koła Dziennikarskiego postanowili zebrać opinie uczniów Zespołu Szkół Łączności na temat Tygodnia Łącznościowca, który obchodziliśmy w naszej szkole w dniach 10-11 października 2016 roku. Na każdy dzień przygotowane były różne imprezy, czasami nawet po dwa wydarzenia w ciągu jednego dnia.

Dyrektor Szkoły w ramach apelu dnia 20 października br. podsumował to ważne dla całej społeczności szkolnej święto. Nie zabrakło nagród i dyplomów dla laureatów konkursów i turniejów, zaś całość wydarzenia uwieńczył występ szkolnego zespołu muzycznego ATX. Przysłowiową wisienką na torcie niech będą Wasze opinie na temat poszczególnych imprez organizowanych w ramach naszego wspólnego święta.

Pragniemy z całego serca podziękować za wszystkie opinie na temat organizowanych przez naszą szkołę imprez w ramach Tygodnia Łącznościowca. Z tych pozytywnych bardzo się cieszymy, te nieliczne, negatywne weźmiemy do serca na przyszły rok.

Opiekunowie SKD

Poniedziałek, 10 października 2016 r.

W poniedziałek mieliśmy okazję wypróbować nasz dystans do samych siebie. W starym skrzydle naszej szkoły zostały zamieszczone żarty o Łącznościowcach. Tego dnia wszystkich nas połączył dobry humor. (Julia, kl. 1Ta)

(...) nagle wyszliśmy z lekcji na korytarz. Głosowaliśmy na najlepszy żart na temat Łącznościowców. Mi osobiście spodobał się tylko jeden. (Mateusz, kl. 1Tb)

Żarty, które były wystawione na korytarzu, dobrze oddawały charakter Łącznościowców. Jednak wolelibyśmy mieć więcej czasu na żarty niż tylko 10 minut w ramach lekcji;) (Jakub, kl. 2Tb)

Bardzo podobały mi się dowcipy. Uważam, że takie dni mogłyby być organizowane częściej. (Ola, kl. 1Ta)

Wtorek, 11 października 2016 r.

- Film "O nas Łącznościowcach"

Po raz kolejny pokazaliśmy, że potrafimy śmiać się z samych siebie. We wtorek odbyła się projekcja filmu sprawdzająca nasz poziom wiedzy. Oczywiście, wszystkie odpowiedzi zostały podane w taki sposób, by filmik wypadł humorystycznie. (Julia, kl. 1Ta)

Bardzo innowacyjna idea na stworzenie zabawnego filmu, który na pewno rozbawił wszystkich uczniów. Każdy widz zapamięta to wydarzenie do końca życia, ponieważ film ukazał wysoki poziom intelektualny uczniów naszej szkoły;) Moim zdaniem cały Tydzień był dobrym pomysłem na urozmaicenie zajęć lekcyjnych. Film był dobrą odskocznią, pozwolił się zrelaksować i poczuć świetną atmosferę szkoły. (Beniamin, kl. 1Ta)

Moim zdaniem film był bardzo ciekawy, fajny i śmieszny. Podobało mi się nie tylko wykonanie filmu, ale i to, że mogliśmy pokazać nasze poczucie humoru. Umiemy się z siebie śmiać. (Nikola, kl. 1Ta)

Fajnie, że osobami zaangażowanymi w filmie byli nauczyciele, pracownicy i uczniowie. Dzięki temu udało się stworzyć świetną atmosferę. (Emil, kl. 2Ta)

Film był bardzo zabawny i w ciekawy sposób przypomniał nam o kilku ważnych faktach, o których dowiadywaliśmy się w przeszłości na lekcjach z przedmiotów zawodowych. Niestety, dziwnym trafem fakty te wyparowały nam z głowy i nie wykazaliśmy się wiedzą. (Jakub, kl. 2Tb)

Film o naszej szkole był zabawny. Myślałem, że będą występowali tylko uczniowie, a okazało się, że nauczyciele nie bali się kamery. Uważam, że taki film mógłby być co roku. (Andrzej, kl. 1Tb)

W pamięci utkwiła mi scena z panią Batruch, która na co dzień uczy nas o prądzie, a w filmie udała, że nie ma pojęcia, czym jest kontakt. Za to w turnieju Fifa dostałem sromotne lanie9 (Kamil, 2Ta)

Bardzo podobał mi się film Gosi z klasy 3Ta. Na początku myślałem, że to nie "wypali", jednak wszystko udało się i film "O nas Łącznościowcach" wyszedł naprawdę zabawnie, i nawet w nim zagrałem. (Andrzej, kl. 1Tb)

Razem z klasą oglądaliśmy ciekawy film zrealizowany przez uczennicę z klasy 3Ta. Ilość śmiesznych scen sprawiła, że film mógłby wejść na Youtube i zdobyć milion wyświetleń. (Mateusz, kl. 1Tb)

Po obejrzeniu świetnego, przezabawnego filmu "O nas Łącznościowcach" wszyscy w klasie śmialiśmy się ze swoich głupich odpowiedzi. (Igor, kl. 1Tb)

Film był świetną inicjatywą i żałuję, że był taki krótki. Najbardziej rozbawiły mnie wstawki z nauczycielami. (Ola, kl. 1Ta)

Film bardzo mi się podobał, szczególnie rozśmieszyły mnie odpowiedzi uczniów na pytania, no i … "telefon do przyjaciela": (Daniel, kl. 2Tb)

Wtorek to zdecydowanie najlepszy dzień w szkole pod względem humoru i zabawy. Film "O nas Łącznościowcach" trafił wszystkim do serc, bo był naprawdę świetny. (Michał, kl. 2Ta)

- Turnieje: Fifa, LoL i Heartstone

Według mnie najlepszą imprezą był turniej League of Legends. Podziwiam organizatorów, być może niektórym wydawało się, że nie wszystko było dopracowane, tak naprawdę byli zorganizowani, tym bardziej że komputery szkolne nie są zoptymalizowane, a reszta sieci zbyt słaba na tego typu turnieje. (Kamil, 1Tb)

W turniejach występowałem jako zawodnik LoL`a. Bardzo bobrze zorganizowany event. Szacun dla organizatorów. (Mateusz, kl. 1Tb)

Najlepszym eventem z Tygodnia Łącznościowca był turniej Fify. Organizatorzy postarali się o to, by wszystko szło sprawnie i w miłej atmosferze. (Szymon, kl. 1Tb)

Turnieje zapamiętam przede wszystkim jako integrację ze starszymi klasami. W konkurencjach najważniejsza okazała się nie rywalizacja, a dobra zabawa. Myślałem, że przegrywające osoby będą okazywać złość, a okazało się, że było dużo śmiechu - była to fajna zabawa. (Michał, kl. 1Tb)

Brałem udział w turnieju Lol`a. Mimo że dosyć szybko odpadłem, byłem pod wrażeniem organizacji. Impreza naprawdę udała się. (Kamil, kl. 2Ta)

Turnieje - więcej ich w naszej szkole! (Mateusz, kl. 2Ta)

Środa, 12 października 2016 r.

- Konkurs Łącznościowcu, a co Ty wiesz o krajach anglojęzycznych?

Nasza klasa nie miała żadnych problemów z tym konkursem. Na prawie wszystkie pytania odpowiadaliśmy poprawnie. Lecieliśmy jak burza! Oczywiście reszta klasy dopingowała tak, że nawet nauczyciele nie mogli nas uciszyć. Cała zabawa wyszła super! (Mateusz, kl. 1Tb)

Konkurs był dosyć trudny, sprawdzał wiedzę uczniów. (Sandra, kl. 1Ta)

Na konkursie bardzo dobrze bawiłem się i wygrałem razem z kolegami. O dopingu naszej klasy było głośno w szkole. Ogólnie mówiąc, było fajnie. (Patryk, kl. 1Tb)

Środa była bardzo emocjonująca i ciekawa. Na konkursie dowiedziałem się wielu rzeczy, które na pewno przydadzą mi się w przyszłości. (Igor, kl. 1Tb)

Konkurs był bardzo emocjonujący, a rywalizacja zaciekła. (Anita, kl. 1Ta)

Konkurs fajnie zorganizowany. Żałuję tylko, że nie wygrała 1Ta. (Adam, kl. 1Ta)

Czwartek 13 października 2016 r.

- Turniej "Kocham Cię Łączność!"

W turnieju spodobało mi się to, że uczniowie z różnych klas zostali podzieleni na dwie grupy (drużynę Żółtych i Granatowych - barwy naszej szkoły:). Drużyny rywalizowały ze sobą w różnych konkurencjach. Żeby wygrać turniej, uczniowie musieli ze sobą współpracować, co - według mnie - wpłynęło dobrze na integrację uczniów klas młodszych ze starszymi. (Emil, kl. 2Ta)

Turniej "Kocham Cię Łączność" bardzo na TAK! Przydałoby się więcej konkurencji i więcej czasu (2 godziny lekcyjne). Tak czy inaczej, było bardzo fajnie i zdziwiłbym się, gdyby komuś się nie podobało. Konkurencje były różnorodne i na wysokim poziomie - dobrze, że w każdej drużynie byli uczniowie klas czwartych. W zasadzie zadania były tak ułożone, że każdy w drużynie musiał coś "zrobić", były konkurencje dla uczniów klas drugich, trzecich i czwartych. Kibicowaliśmy Drużynie Żółtych i bardzo chcieliśmy turniej wygrać. Udało nam się bez problemów pokonać drużynę przeciwną. (Michał, kl. 2Ta)

Ciekawy i zabawny turniej. Najbardziej podobała mi się konkurencja TAK/NIE, która polegała na tym, że uczniowie udzielając odpowiedzi na pytania nie mogli użyć wyrazów TAK, NIE (Łukasz, kl. 2Ta)

Turniej bardzo dobrze zorganizowany. Nasza drużyna (Żółtych) wygrała, z czego bardzo się cieszę. Najlepszy był doping widzów, którzy "darli się" i wiwatowali. (Oskar, kl. 2Ta)

Szkoda tylko, że nie śpiewaliśmy Kocham Cię Łączność. (Mateusz, kl. 2Ta)

- Konkurs "Najlepsi wśród techników"

Od poniedziałku towarzyszył nam dobry humor i zabawa, ale Zespół Szkół Łączności pokazał też drugie swoje oblicze. W czwartek mogliśmy wykazać się naszą znajomością w IT. Udowodniliśmy, że oprócz poczucia humoru drzemie w nas wielka wiedza, talent i potencjał. (Julia, kl. 1Ta)

Konkurs ten jest świetnym pomysłem i myślę, że takie wydarzenia powinny się odbywać w każdym technikum. Dziewczyny z fototechnika miały bardzo dobre zdjęcia, a chłopcy z teleinformatyka, szczególnie klasy czwarte, pokazali poziom godny naszej szkoły. (Jakub, kl. 2Tb)

Najbardziej zainteresowała mnie aplikacja klasy 4TB. (Andrzej, kl. 1Tb)

Projekty przygotowane przez uczniów były na wysokim poziomie. Bardzo fajna inicjatywa i pomysł na projekt chłopaków z klasy 4Tb. (Oskar, kl. 2Tb)

Według mnie najciekawsza była prezentacja o platformie dla uczniów i nauczycieli. (Daniel, kl. 2Tb)

Super pomysł na konkurs i ciekawe pomysły na projekty: jedni coś zbudowali, inni pokazali fajne fotki - jednym słowem można było popatrzeć i dowiedzieć się czegoś nowego. Niestety Wenus nie wygrał batoników … i to było smutne;) Podsumowując, w czwartek była najlepsza atmosfera w szkole. (Mateusz, kl. 2Ta)

Piątek 14 października 2016 r.

- Akademia z okazji DEN i projekcja filmu "Inferno"

W piątek odbyła się uroczysta gala z okazji Dnia edukacji Narodowej. Samorząd Uczniowski przygotował nagrody dla nauczycieli, którzy wygrali w głosowaniu na SuperBelfra. Oprócz tego odbył się występ Koła Teatralnego, a także swój debiut miał nowy zespół szkolny ATX. Po uroczystości miała miejsce projekcja filmu "Inferno". (Julia, kl. 1Ta)

Najbardziej ze wszystkich dni całego tygodnia podobał mi się piątek, kiedy mieliśmy przyjemność obejrzeć akademię przygotowana przez naszych uczniów. Było śmiesznie i fajnie. Poznaliśmy też laureatów konkursu na SuperBelfra, po czym obejrzeliśmy film "Inferno". (Patryk, kl. 2Tb)

Akademia - podziękowania, przemowy, nagrody w konkursie na SuperBelfra. W pamięci utkwiło mi przemówienie Dyrektora, ponieważ było bardzo poruszające. (Seweryn, kl. 2Ta)

Pan Dyrektor otrzymał od uczniów glonojada "Olka". Dyrektor zaprosił nas do oglądania swojego nowego "nabytku" do akwarium (oczywiście w gabinecie). Ja już widziałem Olka - ładny…i to bardzo. (Norbert, kl. 2Ta)

Bardzo spodobał mi się występ ATX. Z nowopowstałej kapeli najbardziej urzekł mnie głos Oliwii - śpiewała czysto i płynnie pomimo problemów z mikrofonem. Poza tym podobało mi się to, że nasi Koledzy i Koleżanki z Koła Teatralnego napracowali się nad przygotowaniem występu, a ich wypowiedzi świadczą o tym, że we wszystko wkładają dużo serca. (Mateusz, kl. 1Ta)

Akademia była bardzo ciekawa, szkoda tylko, że sprzęt nie dopisał. Zaś film "Inferno" był super - dużo akcji, zwrotów, świetne postacie. (Kamil, kl. 1Ta)

Występy bardzo ciekawe mimo licznych problemów technicznych. Najlepszy był hymn Łącznościowca. A film? - ciekawy. Polecam poprzednie części. (Oskar, kl. 2Ta)

Piątek to dzień w kinie i film "Inferno", który bardzo mi się podobał, mimo że od poprzednich części tego filmu ("Anioły i demony" i "Kod Da Vinci") minęło prawie 10 lat. Kontynuacja była nieco spóźniona, ale lepiej później niż wcale. (Andrzej, kl. 1Tb)

Z Tygodnia najbardziej podobał mi się piątek. Film, który oglądaliśmy był z tych, na który czekałem sporo czasu. Apel przed seansem był dosyć zabawny - jednym z fajniejszych momentów było odśpiewanie hymnu szkoły. (Patryk, kl. 1Tb)

Gra na gitarze naszego nowego zespołu na plus. W chórze brakuje prawdziwego męskiego głosu, za to dziewczyny świetnie dają radę. Na plus też hymn Łącznościowca. Poza tym gratulacje dla wszystkich nagrodzonych w konkursie na SuperBelfra nauczycieli. Film "Inferno" bardzo fajny. A osoba, która wybrała dla nas film jest genialna i zna się na filmach. (Mateusz, kl. 2Ta)

PODSUMOWANIE

Szkoła powinna częściej organizować takie eventy, ponieważ uczniowie mogą się przy tym świetnie bawić. Fajnie, że nasza szkoła kojarzy się nie tylko z nauką, ale również z dobrą zabawą. (Jakub, kl. 2Tb)

Cały Tydzień Łącznościowca przebiegał bardzo dobrze: wszystkie konkursy i inne atrakcje były świetnie zorganizowane. (Patryk, kl. 2Tb)

W Tygodniu Łącznościowca najbardziej podobały mi się turnieje. Uważam, że jest to ciekawy sposób na zainteresowanie młodzieży i pokazanie też naszych zainteresowań. (…) Jedynym minusem turniejów gier on-line było to, że ciężko jest zorganizować dobry sprzęt, dlatego niektórzy nie mogli w pełni pokazać swoich umiejętności. Niemniej jednak to wydarzenie (turnieje) sprawiło, że ten Tydzień Łącznościowca był o wiele lepszy od tego z zeszłego roku. (Karolina, kl. 2Ta)

W Tygodniu Łącznościowca my uczniowie udowodniliśmy, że potrafimy utrzymać na właściwym poziomie humor, zaś nasi szacowni Nauczyciele i Pracownicy pokazali nam, że potrafią żartować z siebie. (Michał, kl. 2Ta)

Cały Tydzień był świetnie zorganizowany i brawa należą się osobom, które przygotowały te wszystkie atrakcje i zadbały o to, by wszystkim się podobało. Cały Tydzień na PLUS i mile widziana będzie powtórka w przyszłym roku szkolnym. (Michał, kl. 2Ta)

Tydzień Łącznościowca pokazał, że nasza szkoła - Technikum Łączności - nie jest nudna (…) (Sebastian, kl. 2Tb)

(…) bo Łączność to fajna szkoła - szkoła z niepowtarzalnym klimatem: (Izabela, kl. 5Td)

Uczniowie ZSŁ

WYNIKI TYGODNIA ŁĄCZNOŚCIOWCA 2016

Zwycięski dowcip, w plebiscycie:
  Co ma wspólnego chłopak i telefon komórkowy?
  Jest zajęty, zepsuty albo niepotrzebny;)

Turniej FIFA

  I miejsce: Kacper Użdelewicz kl. III Ta
  II miejsce: Tomasz Wawrzyniak kl. III Tb
  III miejsce: Norbert Żarkiewicz kl. III Tb

Turniej HEARTSTONE

  I miejsce: Konrad Lenkiewicz kl. IV Ta
  II miejsce: Jakub Wójcicki kl. III Tb
  III miejsce: Mateusz Araszkiewicz kl. I Tb

Turniej LEAGUE OF LEGENDS (LoL)

  I miejsce: Sebastian Stachowicz kl. 3Tb
  II miejsce: Kacper Wiśniewski kl. II Ta
  III miejsce: Karolina Dudka kl. II Ta

Konkurs dla klas pierwszych: Łącznościowcu, a co Ty wiesz o krajach anglojęzycznych

  I miejsce: I Tb (Patryk Małyszko, Filip Lemek, Marcel Baranek)
  II miejsce: I Tf (Karol Kresowski, Michał Siemarz, Sandra Zmaczyńska)
  III miejsce: kl. I Ta (Jakub Woźniak, Sandra Pożoga, Filip Malinowski)

Turniej Kocham Cię Łączność

 Drużyna Żółtych: - wygrała turniej!
  1. Michał Janicki kl. II Ta
  2. Maciej Zieliński kl. II Ta
  3. Tomasz Kardasz kl. III Ta
  4. Sebastian Kozak kl. III Ta
  5. Tomasz Lebiedziewicz kl. IV Ta
  6. Kacper Piłat kl. IV Ta
 Drużyna Granatowych:
  1. Karol Sobolewski kl. II Tb
  2. Mateusz Cisek kl. II Tb
  3. Maciej Dylewski kl. III Tb
  4. Patryk Fiołek kl. III Tb
  5. Patryk Szlaga kl. IV Tb
  6. Mateusz Janusz kl. IV Tb

Konkurs Najlepsi wśród techników

 Zawód technik teleinformatyk:
  I miejsce: Marcel Baranek i Mateusz Cielecki kl. I Tb
  II miejsce: Dorian Szczygielski i Dominik Mrożek kl. IV Tb
  III miejsce: Hubert Rogaszewski kl. I Ta

 Zawód: fototechnik
  I miejsce: Magda Krawczyk, Ola Kuźmicz kl. I Tf
  II miejsce: Ela Wiśniewska i Laura Ulas kl. I Tf

W konkursie zorganizowanym przez Multikino na relację z gali z okazji Dnia Edukacji Narodowej i miejsce i zaproszenie na dowolny seans dla dwóch osób - Tomasz Lebiedziewicz klasa 4ta.

Zwycięzcom i wszystkim uczestnikom gratulujemy wysokiego poziomu!!!

Autor (TŁiMC) dotychczas napisał następujące artykuły
Łączność otworzyła drzwi - Dni Otwarte 2022
Opublikowano: 2022-04-07
Wyjątkowym, wręcz niesamowitym doświadczeniem było zorganizowanie po dwóch latach lockdownu Dni Otwartych Technikum Łączności i Multimediów Cyfrowych w Szczecinie...
Czytaj więcej...
Wybory najsympatyczniejszego chłopaka TŁiMC
Opublikowano: 2021-09-29
Zapraszamy do głosowania
Czytaj więcej...
Wielkie szkolne dyktando
Opublikowano: 2020-06-02
Czytaj więcej...
Wybory najsympatyczniejszej uczennicy ZSŁ
Opublikowano: 2020-03-01
Wybory najsympatyczniejszej uczennicy Zespołu Szkół Łączności
Czytaj więcej...
Superbelfer 2019
Opublikowano: 2019-10-06
Tradycyjnie, jak co roku organizujemy plebiscyt na "Super Belfra". Wyniki ogłosimy 14 października podczas uroczystej gali w Multikinie.
Czytaj więcej...
Wybory najsympatyczniejszej uczennicy ZSŁ
Opublikowano: 2019-03-08
Zapraszamy do wspólnej zabawy.
Czytaj więcej...
Głosujemy na plakat
Opublikowano: 2018-11-15
Głosujemy na plakaty
Czytaj więcej...
Superbelfer 2018
Opublikowano: 2018-10-09
Zapraszamy do głosowania na Superbelfra 2018
Czytaj więcej...
Meandry Informatyki 2018
Opublikowano: 2018-03-14
Zespół Szkół Łączności w Szczecinie dnia 9 marca 2018 roku zorganizował kolejną edycję wojewódzkiego konkursu dla gimnazjalistów i uczniów klas siódmych szkół podstawowych pt. "Język Angielski w Meandrach Technologii Informacyjnej"...
Czytaj więcej...
Dzień kobiet w Zespole Szkół Łączności
Opublikowano: 2018-02-28
Tradycyjnie z okazji zbliżającego się Dnia Kobiet wybieramy "Najsympatyczniejszą uczennicę Zespołu Szkół Łączności"
Czytaj więcej...
VIII edycja konkursu Mój Zawód - Moja Pasja
Opublikowano: 2017-05-01
Zespół Szkół Łączności w Szczecinie już po raz ósmy zorganizował konkurs "Konkurs "Mój Zawód Moja Pasja".
Konkurs skierowany był do uczniów szkół zawodowych z województwa zachodniopomorskiego, którzy chcieli zaprezentować swój przyszły zawód oraz uczniów interesujących się nagrywaniem i montażem filmów....
Czytaj więcej...
TYDZIEŃ ŁĄCZNOŚCIOWCA 2016 - opinie uczniów ZSŁ
Opublikowano: 2016-10-27
Relacja z Tygodnia Łącznościowca....
Czytaj więcej...
Redakcja oraz autorzy artykułów

OPIEKUNOWIE SZKOLNEGO KOŁA DZIENNIKARSKIEGO

pani Izabela Szczęsna-Hajdas, pan Artur Łagodzki, pan Bartosz Stolarczuk

AUTORZY ARTYKUŁÓW

 (1 Te),  (And1),  (Bgf),  (Emil),  (Iri),  (Klasa 1Ta),  (Mikul),  (Redaktor SKD),  (SU TŁiMC),  (TŁiMC), Klasa 3Tc,  Artykuly w gazetach,  Baal (Baal), Tomasz Balul, Aleksandra Baranowska, Karol Bartczak, Agnieszka Bekas, Kamil Bielecki, Dawid Bis, Aleksandra Bujko, Nikola Cembrzyńska, Julia Ciepła, Marta Cygaro, Kacper Cywka, Remigiusz Drozdowski, Tomasz Drula, Natalia Faleńska, Nikola Hinkulak, Przemysław Jastrzębski, Wojciech Jung, artykuł klasowy, Natalia Kłosowska, Nagdalena Kmieć, Patryk Kocoń, Natalia Kołodziejczyk, Magdalena Krawczyk, Rafał Krukowski, Kamil Kucharczyk, Adrian Kuczyński, Małgorzata Kulczewska, Kacper Kusz, Oskar Kuśmierski, Barbara Lachowicka, Anita Laskowska, Tomasz Lebiedziewicz, Tomasz Lebiedziewicz , Michał Lewandowski (---), Tomasz Lipiński, Oskar Lisiński, Maciej Ładanek, Artur Łagodzki,  Łojson (Łojson), Adam Macios, Maciej Marczewski, Szymon Mariański, Maciej Matysiak, Jakub Michalski (KObi), Krzysztof Michalski, Robert Miecznik, Wróżbita Mikul, Ewelina Murawska, Bartłomiej Nawrolski, Patrycja Nojek, Małgorzata Nowak, Rafał Nowogórski, Ernest Osiak, Damian Panasiuk, Sandra Pożoga, Paweł Prajzendanc, Aleksandra Prusinowska, Patryk Przybyła, Anita Rolik, Filip Samborski, Lidia Skóra, Jakub Skuratowski, Hanna Sokołowska, Arseniusz Sorokin, Michał Stankiewicz, Kamil Stępień, Bartosz Stolarczuk (BartekS), Dariusz Sulikowski, Izabela Szczęsna-Hajdas, Elżbieta Szczupak, Mirosław Szewczyk, Mirosław Szewczyk, Aleksandra Szneider, Michał Taniukiewicz, Bożena Tęgowska, Damian Wach, Wojciech Węgier, Zuzanna Wiesion, Bartek Wiœniowski, Łukasz Wojciechowski, Artur Wołosewicz, Grzegorz Wójtowicz, Praca Zbiorowa, Paulina Zielińska, Maciej Zieliński, Karolina Zyśk, Grzegorz Żegliński, Małgorzata Żeleźnicka,


Technikum Łączności i Multimediów Cyfrowych w Szczecinie
71-080 Szczecin, ul. Ku Słońcu 27-30
Szczecin 2024-03-01 r.
tel.: 91-48-48-056, FAX: 91-48-56-039