STRONA GŁÓWNA   PLAN LEKCJI   E-DZIENNIK   BAZA DYDAKTYCZNA   KONTAKT
   Modyfikacja: 2020-01-02
Artykułów: 178
Autorów: 73
horoskop 2011   horoskop   horoskop   horoskop   horoskop   horoskop   horoskop   horoskop   horoskop   horoskop   horoskop   horoskop   horoskop   horoskop 2015
Strona główna SKD Gość ZSŁRóżneSportUroczystościWycieczkiZSŁ w prasieFelietony i recenzjeHoroskopy60-lecie ZSŁKonkursy i projekty
Witamy w dziale zawierającym artykuły opisujące wydarzenia z życia szkoły i nie tylko.
<strong>Warsztaty filmowe - VI edycja</strong>

Warsztaty filmowe - VI edycja

Trudno uwierzyć w to, że już po raz szósty wzięliśmy udział w warsztatach filmowych odbywających się w ramach wojewódzkiego konkursu "Mój Zawód Moja Pasja", organizowanego przez Zespół Szkół Łączności w Szczecinie.

Dnia 12 marca 2015 roku o godzinie 09:00 i 10:30 liczna grupa uczniów:

  • Zespołu Szkół Łączności,
  • ZSP im. Czesława Miłosza z Gryfic,
  • ZS1 z Goleniowa,
  • Szczecińskiego Collegium Informatycznego,
  • Technikum Zawodowego Zdroje,
  • Centrum Edukacji Ogrodniczej,
  • Zespołu Szkół Budowlanych,
  • Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego nr 2,
  • Centrum Edukacji Morskiej i Politechnicznej

przybyła do budynku telewizji przy ul. Mieczysława Niedziałkowskiego 24a w Szczecinie, by poznać sekrety telewizji oraz zdobyć wiedzę na temat tego, jak działa stacja telewizyjna.

Najpierw udaliśmy się do sali konferencyjnej, gdzie Pan Andrzej Miętus przedstawił szczegółowo etapy nagrywania filmu. Wiedza przekazana przez Pana Miętusa będzie nam przydatna do kręcenia filmów do konkursu "Mój Zawód Moja Pasja".

Po wykładzie Pan Andrzej Miętus zaprowadził wszystkich uczestników konkursu do małego studia, gdzie nadawane są programy informacyjne i prognoza pogody. Pracownik opowiedział nam o pomieszczeniu, w którym się znajdowaliśmy i operacji, które wykonuje się w czasie emisji programu. Poznaliśmy także tajniki pracy kamerzystów.

Po obejrzeniu tego studia, udaliśmy się do dużo większej sali. Kierownik naszej wycieczki pokazał nam kamery, które znajdowały się w pomieszczeniu. Widzieliśmy również miejsce, w którym zasiada publiczność, a także odbywają się koncerty oraz nagrywane są programy kulinarne.

Pełni wiedzy i wrażeń na temat pracy przy emisji programów, udaliśmy się do reżyserki, gdzie mogliśmy zadawać pytania na temat pracy w telewizji.

Obecnie oddajemy nakręcone przez nas filmy konkursowe i z niecierpliwością będziemy czekać na wyniki.

Ciekawe, kto tym razem nakręci zwycięski film, którym przekona Jury, że zawód, w którym się kształci to również pasja?

Natalia Kołodziejczyk
Aleksandra Baranowska
3 Te :)

Autor Aleksandra Baranowska () dotychczas napisał następujące artykuły
Warsztaty filmowe - VI edycja
Opublikowano: 2015-04-05
Trudno uwierzyć w to, że już po raz szósty wzięliśmy udział w warsztatach filmowych odbywających się w ramach wojewódzkiego konkursu "Mój Zawód Moja Pasja", organizowanego przez Zespół Szkół Łączności w Szczecinie..
Czytaj więcej...
Redakcja oraz autorzy artykułów

OPIEKUNOWIE SZKOLNEGO KOŁA DZIENNIKARSKIEGO

pani Izabela Szczęsna-Hajdas, pan Artur Łagodzki, pan Bartosz Stolarczuk

AUTORZY ARTYKUŁÓW

 (1 Te),  (And1),  (Bgf),  (Emil),  (Iri),  (Klasa 1Ta),  (Mikul),  (Redaktor SKD),  (SU TŁiMC),  (TŁiMC), Klasa 3Tc,  Artykuly w gazetach,  Baal (Baal), Tomasz Balul, Aleksandra Baranowska, Karol Bartczak, Agnieszka Bekas, Kamil Bielecki, Dawid Bis, Aleksandra Bujko, Nikola Cembrzyńska, Julia Ciepła, Marta Cygaro, Kacper Cywka, Remigiusz Drozdowski, Tomasz Drula, Natalia Faleńska, Nikola Hinkulak, Przemysław Jastrzębski, Wojciech Jung, artykuł klasowy, Natalia Kłosowska, Nagdalena Kmieć, Patryk Kocoń, Natalia Kołodziejczyk, Magdalena Krawczyk, Rafał Krukowski, Kamil Kucharczyk, Adrian Kuczyński, Małgorzata Kulczewska, Kacper Kusz, Oskar Kuśmierski, Barbara Lachowicka, Anita Laskowska, Tomasz Lebiedziewicz , Tomasz Lebiedziewicz, Michał Lewandowski (---), Tomasz Lipiński, Oskar Lisiński, Maciej Ładanek, Artur Łagodzki,  Łojson (Łojson), Adam Macios, Maciej Marczewski, Szymon Mariański, Maciej Matysiak, Jakub Michalski (KObi), Krzysztof Michalski, Robert Miecznik, Wróżbita Mikul, Ewelina Murawska, Bartłomiej Nawrolski, Patrycja Nojek, Małgorzata Nowak, Rafał Nowogórski, Ernest Osiak, Damian Panasiuk, Sandra Pożoga, Paweł Prajzendanc, Aleksandra Prusinowska, Patryk Przybyła, Anita Rolik, Filip Samborski, Lidia Skóra, Jakub Skuratowski, Hanna Sokołowska, Arseniusz Sorokin, Michał Stankiewicz, Kamil Stępień, Bartosz Stolarczuk (BartekS), Dariusz Sulikowski, Izabela Szczęsna-Hajdas, Elżbieta Szczupak, Mirosław Szewczyk, Mirosław Szewczyk, Aleksandra Szneider, Michał Taniukiewicz, Bożena Tęgowska, Damian Wach, Wojciech Węgier, Zuzanna Wiesion, Bartek Wiœniowski, Łukasz Wojciechowski, Artur Wołosewicz, Grzegorz Wójtowicz, Praca Zbiorowa, Paulina Zielińska, Maciej Zieliński, Karolina Zyśk, Grzegorz Żegliński, Małgorzata Żeleźnicka,


Technikum Łączności i Multimediów Cyfrowych w Szczecinie
71-080 Szczecin, ul. Ku Słońcu 27-30
Szczecin 2024-05-27 r.
tel.: 91-48-48-056, FAX: 91-48-56-039