STRONA GŁÓWNA   PLAN LEKCJI   E-DZIENNIK   BAZA DYDAKTYCZNA   KONTAKT
   Modyfikacja: 2020-01-02
Artykułów: 178
Autorów: 73
horoskop 2011   horoskop   horoskop   horoskop   horoskop   horoskop   horoskop   horoskop   horoskop   horoskop   horoskop   horoskop   horoskop   horoskop 2015
Strona główna SKD Gość ZSŁRóżneSportUroczystościWycieczkiZSŁ w prasieFelietony i recenzjeHoroskopy60-lecie ZSŁKonkursy i projekty
Witamy w dziale zawierającym artykuły opisujące wydarzenia z życia szkoły i nie tylko.
<strong>Cebit 2015 - Zwiedzaliśmy razem</strong>

Cebit 2015 - Zwiedzaliśmy razem

Dnia 17 marca 2015 roku wzięliśmy udział w wycieczce do Hanoweru (Niemcy), gdzie przez tydzień odbywały się targi informatyczne. Nasze wrażenia trudno opisać raptem w kilku zdaniach, ale postaramy się je przedstawić.

Wyruszyliśmy ze Szczecina około 330. Przed wyjazdem kierownik wycieczki - Dyrektor Bartosz Stolarczuk - przypomniał nam najważniejsze informacje na temat wycieczki. Jazda autokarem była równie zabawna jak wyczerpująca - zabawna ze względu na miny śpiących osób, wyczerpująca z powodu pięciu godzin jazdy autokarem. Gdy dojechaliśmy na miejsce (około 10 rano), okazało się, że cały teren targów jest znacznie większy niż się spodziewaliśmy. Było tam wiele olbrzymich hal. Nas najbardziej zainteresowała ta z numerem 16, ponieważ były tam automatyczne roboty i wiele innych ciekawych gadżetów. Podobały nam się również atrakcje interaktywne, dzięki którym można było zobaczyć i przetestować nowe technologie. Jedną z atrakcji był Oculus Rift - okulary, dzięki którym można było przenieść się do wirtualnej rzeczywistości i przejechać się kolejką po pokoju. Na niektórych wrażenie wywarło drukowanie w 3D z czekolady, za to rozczarowaniem okazał się brak pokazu Samsunga Galaxy SVI. Na otarcie łez zostały zdrapki z Deel`a, gdzie można było wygrać cukierki, długopisy, przenośne pamięci itp. Poza tym widzieliśmy nowe modele samochodów, dronów i innych "zabawek". Dostaliśmy wiele gadżetów, niektóre z nich są bardzo przydatne.

Mimo wielu stanowisk nie daliśmy rady wszystkiego zobaczyć, a zwiedzaliśmy około 8 godzin! Pogoda tego dnia dopisywała, więc mogliśmy na świeżym powietrzu chociaż trochę odpocząć od intensywnego zwiedzania.

W drodze powrotnej większość osób wprost "odleciała" ze zmęczenia. Najbardziej wytrwali oglądali film (początek nawet 3 razy;) Zrobiliśmy sobie przerwę na zjedzenie kolacji na jednym z postojów. Dosłownie i w przenośni wykończeni po całym dniu, ledwo żyjący wróciliśmy autokarem do Szczecina około 1 w nocy.

Opiekunowie chwalili nas za punktualność i za zachowanie. Musimy przyznać, że atmosfera na wycieczce była bardzo fajna. Zwiedzaliśmy razem i dobrze razem się bawiliśmy!

Wyjazd uczniów Zespołu Szkół Łączności był bardzo udany (co niektórzy wspominają i przeżywają do dziś). Na szczęście po "Cebicie" zostały nie tylko wspomnienia, ale także zdjęcia i film nakręcony przez jednego z naszych kolegów (film dostępny na www.facebook.com/ZSLwSzczecinie ). Mamy nadzieję, że za rok również pojedziemy na targi.

klasa 1Ta

Autor (Klasa 1Ta) dotychczas napisał następujące artykuły
Cebit 2015 - Zwiedzaliśmy razem
Opublikowano: 2015-04-05
Dnia 17 marca 2015 roku wzięliśmy udział w wycieczce do Hanoweru (Niemcy), gdzie przez tydzień odbywały się targi informatyczne. Nasze wrażenia trudno opisać raptem w kilku zdaniach, ale postaramy się je przedstawić....
Czytaj więcej...
Redakcja oraz autorzy artykułów

OPIEKUNOWIE SZKOLNEGO KOŁA DZIENNIKARSKIEGO

pani Izabela Szczęsna-Hajdas, pan Artur Łagodzki, pan Bartosz Stolarczuk

AUTORZY ARTYKUŁÓW

 (1 Te),  (And1),  (Bgf),  (Emil),  (Iri),  (Klasa 1Ta),  (Mikul),  (Redaktor SKD),  (SU TŁiMC),  (TŁiMC), Klasa 3Tc,  Artykuly w gazetach,  Baal (Baal), Tomasz Balul, Aleksandra Baranowska, Karol Bartczak, Agnieszka Bekas, Kamil Bielecki, Dawid Bis, Aleksandra Bujko, Nikola Cembrzyńska, Julia Ciepła, Marta Cygaro, Kacper Cywka, Remigiusz Drozdowski, Tomasz Drula, Natalia Faleńska, Nikola Hinkulak, Przemysław Jastrzębski, Wojciech Jung, artykuł klasowy, Natalia Kłosowska, Nagdalena Kmieć, Patryk Kocoń, Natalia Kołodziejczyk, Magdalena Krawczyk, Rafał Krukowski, Kamil Kucharczyk, Adrian Kuczyński, Małgorzata Kulczewska, Kacper Kusz, Oskar Kuśmierski, Barbara Lachowicka, Anita Laskowska, Tomasz Lebiedziewicz, Tomasz Lebiedziewicz , Michał Lewandowski (---), Tomasz Lipiński, Oskar Lisiński, Maciej Ładanek, Artur Łagodzki,  Łojson (Łojson), Adam Macios, Maciej Marczewski, Szymon Mariański, Maciej Matysiak, Jakub Michalski (KObi), Krzysztof Michalski, Robert Miecznik, Wróżbita Mikul, Ewelina Murawska, Bartłomiej Nawrolski, Patrycja Nojek, Małgorzata Nowak, Rafał Nowogórski, Ernest Osiak, Damian Panasiuk, Sandra Pożoga, Paweł Prajzendanc, Aleksandra Prusinowska, Patryk Przybyła, Anita Rolik, Filip Samborski, Lidia Skóra, Jakub Skuratowski, Hanna Sokołowska, Arseniusz Sorokin, Michał Stankiewicz, Kamil Stępień, Bartosz Stolarczuk (BartekS), Dariusz Sulikowski, Izabela Szczęsna-Hajdas, Elżbieta Szczupak, Mirosław Szewczyk, Mirosław Szewczyk, Aleksandra Szneider, Michał Taniukiewicz, Bożena Tęgowska, Damian Wach, Wojciech Węgier, Zuzanna Wiesion, Bartek Wiœniowski, Łukasz Wojciechowski, Artur Wołosewicz, Grzegorz Wójtowicz, Praca Zbiorowa, Paulina Zielińska, Maciej Zieliński, Karolina Zyśk, Grzegorz Żegliński, Małgorzata Żeleźnicka,


Technikum Łączności i Multimediów Cyfrowych w Szczecinie
71-080 Szczecin, ul. Ku Słońcu 27-30
Szczecin 2024-04-15 r.
tel.: 91-48-48-056, FAX: 91-48-56-039